Facebook

Oto najlepsi uczniowie i sportowcy

Nagrody i dyplomy najlepszym uczniom oraz sportowcom wilanowskich szkół wręczyli w piątek 17 czerwca burmistrzowie Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski i Artur Buczyński. Podziękowania odebrali także nauczyciele i trenerzy, którzy przyczynili się do sukcesów młodzieży. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Uczniowie, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia w nauce:

Mikołaj Banaszczyk – ucz Szkoły Podstawowej nr 104 im. Macieja Rataja;

Mikołaj Wysokiński – ucz Szkoły Podstawowej nr 169 im. Orła Białego;

Zofia Przydatek – uczennica Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego;

Iga Świerżewska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz

Agata Nawacka – uczennica Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej;

Kacper Petrus – ucz Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych wraz z nauczycielami przygotowującymi uczniów do konkursów:

Agata Nawacka – uczennica Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej, laureatka wojewódzkiego etapu konkursów: polonistycznego i wiedzy o społeczeństwie oraz nauczyciele przygotowujący uczennicę do konkursów: Justyna Modzelewska i Przemysław Morawski;

Gabriela Włoszek – uczennica Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz, laureatka wojewódzkiego etapu konkursu wiedzy i społeczeństwie, finalistka wojewódzkiego etapu konkursu polonistycznego oraznauczyciele: Janina Semik i Anna Lesińska;

Katarzyna Kuraś - uczennica Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz, finalistka wojewódzkiego etapu konkursu geograficznego oraz Anna Komorowska, nauczycielka, która przygotowywała uczennicę
do konkursu;

Antonina Anna Kosiorek – uczennica Szkoły Podstawowej nr 104 im. Macieja Rataja, finalistkę wojewódzkiego etapu konkursu polonistycznego oraz nauczycielka Iwona Pieńkowska.

Wiktoria Weronika Marczuk – uczennica Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej, laureatka dzielnicowego etapu XXIII Stołecznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych.

Uczennice, które mają wyróżniające się osiągnięcia sportowe:

Zuzanna Sułkowska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 104 im. Macieja Rataja;

Zuzanna Trojanowska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 169 im. Orła Białego;

Oriana Grott – uczennica Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego;

Joanna Granicka - uczennica Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz;

Justyna Wesołowska – uczennica Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej;

Julia Deniziak – uczennica Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz;

Uczniowie, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia sportowe:

Mateusz Maciejewski – ucz Szkoły Podstawowej nr 169 im. Orła Białego;

Kacper Czerwiński – ucz Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego;

Maksymilian Chlabicz – ucz Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz;

Mariusz Kopyta – ucz Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej;

Adam Piotrowski – ucz Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz;

Uczniowie, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia w zawodach pływackich:

Patryk Chupka i Bartłomiej Stelmach – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz oraz nauczycieli przygotowujących uczniów do zawodów: Ewa Osińska-Siwek, Anna Wawryniuk, Mariusz Koziński.

Reprezentacja piłki ręcznej chłopców Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz, która zajęła I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży:

  • Marcel Borkowski

  • Maksymilian Chlabicz

  • Konrad Dudaref

  • Norbert Knez

  • Igor Kurowski

  • Piotr Matoszka

  • Mikołaj Michałowski

  • Damian Nowakowski

  • Alex Purchała

  • Maksymilian Raszplewicz

  • Antoni Siwek

  • Karol Szczap

  • Kuba Stepnowski

  • Szymon Włoszek

  • Bruno Wojnowski

  • Miłosz Zięba

wraz z trenerami:

  • Maciejem Wychowskim

  • Andrzejem Łopatem

  • Adamem Królakiem.

 Reprezentacja piłki ręcznej dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz, która zajęła I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży:

  • Zofia Dziewięcka

  • Julia Gadzińska

  • Maria Górecka

  • Joanna Granicka

  • Alicja Kąpińska

  • Kinga Kowalska

  • Marianna Kozik

  • Olivia Kozłowska

  • Nina Kubska

  • Zofia Kucharska

  • Julia Popławska

  • Matylda Rakowska

  • Marika Sadowska

  • Julia Więcko

wraz z trenerem

  • Łukaszem Kolczyńskim.

Reprezentacja piłki nożnej chłopców Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej, która zajęła III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży:

  • Filip Odoliński

  • Jakub Śliża

  • Michał Gorczyca

  • Klaudiusz Drachal

  • Olivier Aleksander

  • Stanisław Klepacki

  • PawTamowski

  • Jan Pudełek

  • Teodor Czuraj

wraz z trenerem

  • Pawłem Wojciechowskim

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twoje imię

Imię jest wymagane

Wpisz poprawny adres

Adres email jest wymagany

Wpisz treść komentarza

Gazeta Wilanowska © 2017 All Rights Reserved

Made by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress